Červen 2014

Odpočinek po ubíjejícím týdnu

14. června 2014 v 11:16 | Tamao-chan |  Co vidím a zažívám
Konečně víkend! Když jsem včera přišla po posledním testu letošního roku domů, jenom jsem sebou plácla na gauč a snažila se to nějak vstřebat. Celý týden měl jednoduchou strukturu - do odpoledne ve škole, domů a až do večera jen učení nebo dělání věcí do školy. Film do informatiky, výpis z povinné četby, úlohy do čtvrtletní práce z matiky, koncepty pro kontrolní slohovou práci,... Katastrofa! Naštěstí jsem to nakonec všechno zvládla, ale zadarmo to tedy nebylo... -- Teď jsem u prarodičů na Moravě, daleko od shonu, na venkově... Následující týden už to bude náročné jen v hudebce. Škola už v podstatě končí. :)
Když jsem náhodou měla chvíli volno, tak jsem si dělala nehty - ombré styl pomocí houbičky na nádobí! :D A vlnovala jsem si taky vlasy, kvůli školnímu čtvrtečnímu koncertu. Ten se naštěstí taky moc povedl. :3

Za celý týden jsem nepřečetla ani řádku z knížky, tak si to vynahrazuju teď... :) A babičce na zahradě krásně kvetou keříčkové růže. :)) Musím ji přesvědčit, aby mi zítra nastříhala do vázy domů... :))

Fotky jsou jen mobilní, tak omluvte kvalitu... ^^


Sobotní výlet

1. června 2014 v 11:08 | Tamao-chan |  Co vidím a zažívám
Vzhledem k tomu, že už je mi lépe, vyrazila jsem s našima na výlet na Velíz - poutní místo nedaleko od nás. Něco málo jsem i nafotila a o pár fotek se podělím. :) Večer jsem s tátou zašla ještě na hudební festival do vedlejší vesnice a pak jsem až do večera poslouchala hudbu a dodělávala věci do školy...Naštěstí už jen čtyři týdny a je konec školního roku... :)